İnsan Kaynakları

Açık Pozisyonlar ve Çevrim İçi Başvuru İçin Tıklayınız

 

İşe Alım…
Firmamızda, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde işe almak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir. Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.


Eğitim…
Şirketlerin verimliliğinin ve rekabet gücünün çalışanlarının potansiyelleri ile orantılı olduğu gerçeğinden hareket eden firmamız, bu potansiyeli; ülkemiz, şirketimiz ve çalışanlarımız için değerli sonuçlara dönüştürmede İnsan Kaynakları Yönetimini etkin olarak kullanmayı amaçlamaktadır.

Bu yüzden, eğitim, firmamızda hiçbir zaman kesilmeyen bir süreçtir. "Müşteri varsa biz varız" ilkesi ve müşteri memnuniyetinin ancak çalışan memnuniyetinin sağlanması ile mümkün olacağının bilinciyle öncelikle insana yatırım yapan firmamızda : 
- Hızla büyüyen, genç, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapımız nedeniyle, aramıza yeni katılan çalışanlarımıza aynı kurum kültürüne sahip olabilmelerini sağlayabilmek amacıyla rotasyon/oryantasyon programları uygulanır. 
- Kurumsal değerlerimizi pekiştirecek uygulamalara önem verilir. 
- İnsan kaynağımızı geliştirecek ve çalışanlarımızın işlerini hedeflenen başarıya ulaşacak şekilde yapmalarını sağlayacak eğitimler verilir. 

Performans değerlendirme…
Çalışanlarımızın performansları devamlı olarak değerlendirilir ve sürekli geribildirim sağlanır. Performansın arzulanan seviyeye çıkarılması ve devamlı kılınması için çalışanlarımız teşvik edilir. Çeşitli kaynaklardan belirli periyotlarla gelen değerlendirmeler ışığında ulaşılan sonuçlar neticesinde çalışanlarımız eğitimlere yönlendirilirler ve kişisel gelişim sağlamalarına olanak tanınır. Üstün performans gösteren çalışanlarımız çeşitli şekillerde ödüllendirilirler. 

Kariyer…
Kazancını daima yatırıma ve istihdama dönüştürerek her geçen gün büyüyen ailemizde kariyer yolunuz daima açıktır.İşletmelerimizde çeşitli kademelerde başlayan iş hayatınız, performansa bağlı olarak ulaşılabilen yönetim pozisyonlarında devam eder...

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren , Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden , İnsan kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

©2019 Özdilek Tüm Hakları Saklıdır.   Kullanım ve Koşullar